» До суду передано справу про корупцію у “Військторгсервісі”

06 жовтень 2022, Четвер, 07:53

До суду передано справу про корупцію у “Військторгсервісі”

21 Липня 2017г.
15541621_728270510671087_944088921206288421_n-768x419

Військовою прокуратурою Південного регіону України закінчено досудове розслідування і скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України щодо завідувача дільниці та фахівця з фінансово-економічної безпеки філії «Одеське управління військової торгівлі» Концерну «Військторгсервіс».

Слідством установлено, що за продовження договорів оренди контейнерів державного підприємства, розташованих на ринку "7 кілометр", вищевказані особи вимагали хабарі у підприємців.

Як повідомляв Резонанс, торік 25 листопада військовою прокуратурою Одеського гарнізону у результаті спільної операції з УСБУ в Одеській області було затримано посадовців ДП МОУ «Військторгсервіс». Підозрювані вимагали хабарі у підприємців за продовження договорів оренди контейнерів державного підприємства, розташованих на ринку «7 кілометр». Загалом зловмисники планували отримати по 20 тис доларів США від 45 підприємців, тобто сподівались збагатитись майже на мільйон доларів.

Ураховуючи здобуті в ході здійснення досудового розслідування докази, які в повній мірі доводять вину підозрюваних, військовою прокуратурою обом хабарникам повідомлено про підозру у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень та судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 400 тис грн, - повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону. Обвинувальний акт направлено для розгляду до Приморського районного суду м. Одеси.

Нагадаємо, за поданням, внесеним 17 січня військовою прокуратурою Одеського гарнізону Міністру оборони України в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» із займаних посад звільнено Генерального директора концерну «Військторгсервіс» та начальника філії «Одеське управління військової торгівлі»

Розслідування Резонансу про «військовий податок» з ринку - «7-й кілометр» читайте за посиланням:

А СУДЬИ КТО? ИЛИ КАК В МИНОБОРОНЫ ЗАНИМАЮТСЯ РЭКЕТОМ

ВОЕННАЯ МАФИЯ НА ОДЕССКОМ РЫНКЕ «7 КИЛОМЕТР»

.