» До суду скеровані обвинувальні акти відносно двох депутатів, які сприяли окупації Криму

28 листопад 2022, Понеділок, 19:56

До суду скеровані обвинувальні акти відносно двох депутатів, які сприяли окупації Криму

22 Квітня 2020г.
1

Прокуратура автономії спільно з ГУСБУ в АР Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох депутатів Севастопольської міської ради VI скликання у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Про це інформує Резонанс 22 квітня із посиланням на прокуратуру АР Крим.

Слідством встановлено, що у 2014 році депутати Севастопольської міської ради АР Крим VI скликання, прийняли ряд незаконних постанов, підтримавши протиправні рішення Верховної Ради АР Крим про проведення загальнокримського референдуму, яким в свою чергу РФ намагалась легітимізувати окупацію території АР Крим і міста Севастополя, а також їх незаконне входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта федерації.

Своїми діями обвинувачені завдали шкоду суверенітету, територіальній цілісності, недоторканості України, допомогли Російській Федерації окупувати півострів.

У зв’язку з тим, що обвинувачені переховуються від органів досудового розслідування та суду на тимчасово окупованій території півострову, обвинувальні акти направлені до суду в порядку спеціального досудового розслідування (in absentia). Вказаним громадянам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.

Загалом, прокуратура автономії скерувала до суду 25 обвинувальних актів щодо депутатів Севастопольської міської ради.