» До суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника регіональної податкової служби

04 грудень 2022, Неділя, 19:48

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника регіональної податкової служби

7 Липня 2020г.
79576-1_large

Прокурорами САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скеровано до суду обвинувальний акт про обвинувачення виконувачки обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби однієї з областей, викритій на пропозиції та наданні 25 тис. дол. неправомірної вигоди керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури.

Про це повідомляє Резонанс 7 липня із посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що очільниця регіональної ДПС запропонувала керівнику структурного підрозділу прокуратури цього ж регіону щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тис. дол. США. Натомість останній мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаної із отриманням неправомірної вигоди від підприємців та не притягувати податківців до відповідальності.

На сьогодні досудове розслідування закінчено. Обвинувальний акт за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Разом з тим повідомляємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.