Російська делегація на чолі з Володимиром Мединським прибула до Женеви для участі в переговорах щодо мирного врегулювання в Україні. За повідомленням офіційних осіб, цього разу очільником делегації став помічник президента Мединський, оскільки в рамках зустрічі планується обговорення ширшого кола питань, зокрема контролю територій.
Про це розповідає Резонанс
Хто входить до складу делегації
У заході також бере участь начальник Головного управління Генштабу Ігор Костюков, який очолював делегацію під час попередніх раундів тристоронніх переговорів. Склад делегації сформовано з урахуванням того, що в програмі переговорів заявлено теми, які потребують участі представників військового й адміністративного рівня.
Причини тривалого перельоту
Переліт з Москви до Женеви тривав дев’ять годин через необхідність облітати «недружні країни», що подовжило маршрут літака. Для виходу на територію Швейцарії було використано повітряний коридор, який надала Італія, що дозволило безпечно завершити переліт попри обмеження у просторі над певними державами.
Ключові теми переговорів включають широкий спектр питань, пов’язаних із безпекою та контролем над територіями. Формат і склад учасників вказують на намір розглянути питання, які виходять за межі суто політичних дискусій, що потребує залучення представників різних відомств.