28 листопад 2023, Вівторок, 18:26

Добровольці мають повне право вимагати покарань за топ-корупцію в ОПК – Наливайченко

14 Березня 2019г.
1

Добровольці мають повне право вимагати покарань за топ-корупцію в ОПК. Так кандидат у президенти, лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко висловився на підтримку акцій громадських рухів та добровольців. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу політика.

Наливайченко вважає, що ті, хто першими пішли на фронт мають повне моральне право вимагати від цієї корумпованої влади, де ж результати розслідування та покарання за розкрадання в оборонно-промисловому комплексі.

“Добровольці, які пікетують заходи за участю президента, справедливо вимагають швидкого суду над екс-заступником РНБО Гладковським. Замість чесної розмови з активістами, влада просто відмахується від людей і вважає їхні акції проплаченими. Це неправда!” – наголосив лідер Руху «Справедливість».

Валентин Наливайченко переконаний, що влада замість розслідування фактів корупції знищує докази.

“Журналісти розслідують, а ті, хто має розслідувати за законом і притягати винних до відповідальності, не тільки не розслідують, а перешкоджають слідству і знищують докази. Сотнями сторінок знищують!” – підкреслив він.

Нагадаємо, активісти вимагають від президента призначити усім винним у розкраданні оборонного бюджету максимальні строки позбавлення волі з конфіскацією майна та оприлюднити матеріали всіх кримінальних проваджень, пов’язаних із розкраданням оборонного бюджету.