18 червень 2024, Вівторок, 18:27

Додаткові 2 млн питної води від AB InBev Efes Україна – вже в регіонах, які найбільше цього потребують

23 Грудня 2022г.


КИЇВ. 23 грудня. Резонанс. Компанія «AB InBev Efes Україна» продовжує надавати гуманітарну допомогу українцям. Додаткова партія з 2 млн банок питної води розвозиться по регіонах, де є найбільша у цьому потреба.

Зокрема, перші фури уже прибули за допомоги Caritas Ukraine i Український продовольчий фонд "Food Foundation UA" до Харківської і Миколаївської областей, решта вантажу зараз розвозиться до Херсонської, Дніпропетровської, Донецької областей та на деокуповані території.

Важливо відзначити, що компанія «AB InBev Efes Україна» уже перезапустила Чернігівську броварню після вимушеного понад піврічного простою через військову агресію росії. Броварня наразі виробляє Чернігівське, Чернігівське Біле, Янтарь, Титан, Рогань Kozel, Stella Artois.

24 лютого робота броварні була зупинена, працівники розпущені по домівках, а згодом евакуйовані в більш безпечні регіони України та країни Європи. 25 березня броварня зазнала масованого обстрілу, в результаті чого деякі будівлі були частково пошкоджені, а деякі повністю знищені, було пошкоджено або знищено багато важливого обладнання.

Хоча інші броварні «AB InBev Efes Україна» в Миколаєві та Харкові поки що не можуть розпочати роботу, однак, в компанії сповнені надією, що це також скоро станеться.