02 грудень 2023, Субота, 14:54

ДСНС: пожежі, спричинені влучанням ворожих боєприпасів, трапились у Чугуївському та Куп‘янському районах Харківщини

25 Вересня 2022г.


КИЇВ. 25 вересня. Резонанс. Пожежі, спричинені влучанням ворожих боєприпасів, трапились у Чугуївському (промислове підприємство) та Куп‘янському (навчальний заклад) районах Харківської області. Про це інформує Резонанс з посиланням на ДСНС.

Цитата

"За добу з 24 по 25 вересня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу", - йдеться и повідомленні.

Деталі

Протягом звітного періоду здійснено 21 оперативний виїзд, з яких: 7 – на ліквідацію пожеж, з яких 2 пов’язаних з веденням бойових дій; 1 – на аварійно-рятувальні роботи; 10 – для надання допомоги населенню, поліції та комунальним службам, 3 – інші виїзди.

Пожежі, спричинені влучанням ворожих боєприпасів, трапились у Чугуївському (промислове підприємство) та Куп‘янському (навчальний заклад) районах області.

Доповнення

Протягом доби рятувальники зведеного загону у м. Балаклія продовжували роботи на зруйнованій будівлі каналізаційної насосної станції. Забезпечено енергоживленням 6 багатоповерхівок (понад 300 абонентів) за допомогою електростанції 600 кВт.

У м. Ізюм проведені роботи з розбору завалів на території ЗОШ №4, а також другого поверху та частково першого, двоповерхової загальноосвітньої школи №12.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби здійснено 63 залучення, обстежено та очищено територію загальною площею 25,96 га, вилучено та знешкоджено 748 вибухонебезпечних предметів. Основні зусилля піротехнічних підрозділів направлені на об’єктах критичної інфраструктури, розмінування водо-, газо-, тепло-, електро- мереж з метою їх відновлення у м. Балаклія та м. Ізюм.

Нагадаємо 

23 вересня внаслідок обстрілу ворогом села Подоли Куп’янського району Харківської області поранено дві дівчинки віком 7 та 10 років.