» Двох українців у Польщі затримали за перевезення нелегальних мігрантів

20 березень 2023, Понеділок, 23:42

Двох українців у Польщі затримали за перевезення нелегальних мігрантів

8 Листопада 2021г.


КИЇВ. 8 листопада. Резонанс. Польська поліція затримала чергових перевізників нелегальних мігрантів. Серед підозрюваних у перевезенні нелегалів – двоє громадян України та один із Німеччини, повідомляє "Польське радіо", пише Резонанс.

Цитата:

"Ще трьох так званих кур’єрів затримано в Підляському воєводстві. Серед підозрюваних у перевезенні нелегалів – двоє громадян України та один із Німеччини. Загалом вони перевозили шістьох людей", - пише видання.

Деталі

Як вказано, дорожні перевірки, під час яких були виявлені спроби допомогти людям у незаконному перетині кордону, проводилися у Мілейчицях та в Старому Лясковцю поблизу Замброва. "У першому з цих місць затримано двох українців та одного німця; іммігранти, яких перевозили, були громадянами Іраку", - йдеться у повідомленні.

Доповнення

Від початку міграційної кризи на кордоні з Білоруссю в Підляському воєводстві поліцейські затримали 255 осіб за сприяння в незаконному перетині кордону. Минулої доби працівники поліції передали прикордонникам 12 людей, які незаконно перетнули кордон; загалом це 4367 осіб.