» Джима стала сьомою у мас-старті на Олімпіаді-2022

28 січень 2023, Субота, 11:28

Джима стала сьомою у мас-старті на Олімпіаді-2022

18 Лютого 2022г.
Джима стала сьомою у мас-старті на Олімпіаді-2022

На Олімпійських іграх у Пекіні завершився жіночий біатлонний мас-старт. Заключну гонку змагань виграла представниця Франції Бреза-Буше.

Перемогу в мас-старті з дистанцією в 12,5 км здобула 25-річна француженка Жюстін Бреза-Буше. Вона допустила чотири промахи і завершила гонку за 40 хвилин та 18 секунд.

Срібну медаль здобула норвежка Тіріль Екхофф, а трійку найкращих замкнула її землячка Марте Ройселанн.

Саме Марте Ройселанн прогнозували перемогу експерти. На норвезьку біатлоністку були встановлені найнижчі коефіцієнти в лініях популярних букмекерів, в тому числі тих, які дарують фрібети (що таке фрібети та як їх отримати розповідається за посиланням https://metaratings.ru/bonuses/freebety/ ).   

Для Юлії Джими олімпійський мас-старт на Іграх у Пекіні розпочався невдало. Українська спортсменка впала на першому колі перегонів. Сталося це незадовго до вогневого рубежу. Біатлоністка не втрималася під час входу в поворот на узвозі. Під час падіння Юлія не постраждала та змогла продовжити гонку, але на вогняний рубіж прийшла останньою. 

Українка фінішувала 7-ою. Вона допустила найменшу кількість промахів серед усіх біатлоністок. Нагадаємо, крім Юлії в змаганнях приймали участь ще 30 спортсменок.

Наразі у медальному заліку Олімпіади-2022 впевнено лідирує збірна Норвегії. Збірна України здобула одну медаль завдяки успіху Олександра Абраменка. Україна ділить 23-34 місця із Іспанією.