» Екс-дружину Павла Демчини Петро Порошенко перевів ближче до її екс-чоловіка

05 грудень 2022, Понеділок, 09:22

Екс-дружину Павла Демчини Петро Порошенко перевів ближче до її екс-чоловіка

20 Липня 2018г.
0
91

Президент України Петро Порошенко перевів суддю і колишню дружину першого заступника голови СБУ Павла Демчини Тетяну Демчину з суду на Рівненщині до Оболонського районного суду Києва. Про це ідеться у відповідному указі голови держави, - інформує Громадське Телебачення.

«Постановляю: перевести шляхом відрядження строком до шести місяців суддів… Кузнецовського міського суду Рівненської області Демчину Тетяну Юріївну на роботу на посаді судді Оболонського районного суду міста Києва», — йдеться у документі, підписаному керівника профільного Комітету глави держави.

Як нагадує Громадське, у матеріалі «Слідства.Інфо» щодо статків П. Демчини йдеться, зокрема, про те, що попри невеликі офіційні статки чиновника, його цивільна дружина є власницею 4 елітних автівок та мешкає в розкішному заміському маєтку.

Після  ефіру цього матеріалу, П. Демчина звернувся до НАБУ з вимогою допитати журналістів. Повідомлялося, що сам перший заступник голови СБУ попросив зареєструвати справу та перевірити матеріали розслідування журналістів.

ДЕМЧИНА СПРОСТУВАВ ЗАКИДИ СИТНИКА

Згодом Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження щодо Демчини, розслідування якого взяло на себе НАБУ.

Нагадаємо, як інформував Резонанс, у декларації заступника голови АП Олексія Філатова відсутня згадка про сина, цивільну дружину Анну Бабич і її юридичну компанію AEQUO. Ця фірма створена одразу після призначення Філатова на посаду в АП і відтоді отримала низку вигідних контрактів у сферах, де рішення приймають давні знайомі Філатова та Бабич.

ЗАСТУПНИК ГЛАВИ АП ФІЛАТОВ НЕ ДЕКЛАРУЄ ЦИВІЛЬНУ ДРУЖИНУ-ЮРИСТКУ З КОМПАНІЇ AEQUO

Також у ЗМІ йшлося, що затримана 4 липня посадовиця Мін’юсту Аліса Оскірко мала стосунки із Ренатом Кузьміним, екс-першим заступником генпрокурора України. Спільні фото Оскірко та Кузьміна виклав на своїй сторінці у Facebook Андрій Дзіндзя.