30 листопад 2023, Четвер, 16:18

Екс-мер Вільногірська сплатив 17 тис грн. штрафу за хабар у 65,5 тис грн

13 Березня 2019г.
1 затримання 4

Вільногірський міський суд Дніпропетровської обл. призначив 17 тис грн. штрафу колишньому заступнику мера Вільногірська з питань діяльності виконавчих органів влади – начальнику управління архітектури, капітального будівництва та ЖКГ Ігорю Яцевичу.

Про це повідомляє видання Наші гроші із посиланням на  рішення суду від 19 лютого, передає Резонанс. За данимі слідства, посадовець отримав 2,5 тис дол. неправомірної вигоди за допомогу підприємцю в отриманні дозволів на оренду земельних ділянок для встановлення двох торгових МАФів та газової АЗС.

Мова йшла про надання ФОПу дозволу на розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на земельних ділянках, згоди на укладання договорів особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасових споруд та укладення договорів з Вільногірською мерією.

В подальшому депутати проголосували за прийняття необхідних документів щодо надання підприємцю в оренду трьох земельних ділянок.

І.Яцевич у травні 2018 р. у своєму робочому кабінеті отримав від підприємця 2,5 тис дол, що на той час становило 65,5 тис грн., після чого був затриманий правоохоронцями.

Екс-посадовець повністю визнав свою винуватість. Суд затвердив угоду про визнання винуватості і призначив йому 17 тис грн. штрафу.