» Екс-заступникові глави МНС повідомлено про підозру

25 червень 2022, Субота, 23:54

Екс-заступникові глави МНС повідомлено про підозру

9 Січня 2020г.
Pidozra

Слідчі ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику міністра Міністерства з питань надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє Резонанс із посиланням  на прес-службу Державного бюро розслідувань.

Експосадовець підозрюється у розтраті майна в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що у 2004 р. МНС і компанія-забудовник уклали угоду, за якою на земельній ділянці, що належала міністерству, повинні були побудувати житловий будинок.

Згідно угоди, 3420 кв. м. житлової площі у вказаному будинку повинні були перейти у власність міністерству. Проте у 2010 р. заступник міністра МНС уклав додаткову угоду, за якою міністерство відмовилося від житлової площі у місті Києві в обмін на аналогічну житлову площу у будинку розташованому в м.Ірпені Київської обл.

Згідно матеріалів експертизи, вартість квартир, які фактично отримало міністерство у Київській обл. на 23,7 млн грн менше ніж вартість квартир, які міністерство мало отримати у Києві.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.