Ексчиновника Держслужби фінмоніторингу підозрюєть у розголошенні інформації - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 июнь 2020, Четверг, 07:56

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Ексчиновника Держслужби фінмоніторингу підозрюєть у розголошенні інформації

11 февраля 2020г.

Київською місцевою прокуратурою № 10 скеровано до суду обвинувальний акт відносно екс-службовця Державної служби фінансового моніторингу України за фактом вчинення корупційного злочину, а саме прийняття неправомірної вигоди за збут інформації з обмеженим доступом.

Про це повідомляє Резонанс 11 лютого із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Згідно з матеріалами слідства, у квітні 2019 року головний спеціаліст відділу, маючи доступ до автоматизованої системи зберігання інформації з обмеженим доступом, що складає банківську таємницю, надав сторонній особі відомості про здійснення юридичною особою фінансових операцій.

Зазначену інформацію службовець передав зацікавленій особі на паперових та електронних носіях, отримавши за це винагороду у розмірі 8 тис. грн.

У ході слідства також установлено, що підозрюваний погодився й надалі надавати аналогічні відомості за грошову винагороду у розмірі від 300 до 500 доларів США в залежності від обсягу інформації.

За результатами розслідування екс-службовцю повідомлено про підозру за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 361-2 та ч. 3 ст. 354 КК України.

Обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду столиці для розгляду по суті.