19 липень 2024, П'ятниця, 11:24

Ексголова Кіровоградської ОДА Балонь вийде із СІЗО: за нього внесли заставу

27 Квітня 2021г.
Ексголова Кіровоградської ОДА Балонь вийде із СІЗО: за нього внесли заставу

Колишній голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Балонь вийде з СІЗО, оскільки за нього внесли заставу в повному розмірі.

Про це повідомили у пресслужбі Вищого антикорупційного суду, передає Резонанс 27 квітня із посиланням на Бабель

За підозрюваного внесли 10,1 млн гривень застави. У пресслужбі суду також уточнили, що другий фігурант справи — Сергій Шевченко, який керував патронатною службою Кіровоградської ОДА теж вийде із СІЗО, оскільки за нього теж внесли заставу — 5 мільйонів гривень.

- Увечері 25 червня Національне антикорупційне бюро затримало голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоняза вимагання хабаря в розмірі 1,8 мільйона гривень. Разом з ним затримали і спільника.

- За даними НАБУ, чиновники вимагали у керівника одного з обласних осередків державного органу хабар за те, щоб не «створювати йому перешкод» у діяльності. Кошти вони отримували траншами. Перший у розмірі 100 тисяч гривень Балонь зі спільником отримав у червні 2020 року. Під час отримання другого — 250 тисяч гривень — їх затримали.

- 27 червня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід голові Кіровоградської ОДА. Його взяли під варту на 2 місяці з можливістю застави у 10 мільйонів гривень.

- У той же день президент Володимир Зеленський офіційно звільнив Андрія Балоня.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram