» Екскерівника медзакладу судитимуть за заволодіння понад 500 тис грн

09 грудень 2022, П'ятниця, 00:19

Екскерівника медзакладу судитимуть за заволодіння понад 500 тис грн

4 Серпня 2020г.
mtxmr1YNADNO1Pzrerd2aG5JPiS41VHi

Злочинна схема заволодіння понад півмільйоном гривень під час ремонту комунальної установи - судитимуть головного лікаря однієї з РТМО області та підрядника

Про це у Facebook повідомив прокурор Луганської області Олексій Ляшенко, пише Резонанс 4 серпня.

Прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього головного лікаря одного з районних територіальних медичних об’єднань області та директора приватного підприємства за за фактом заволодіння чужим майном та службового підроблення (ч. 3, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у липні 2017 року під час проведення ремонтних робіт з електропостачання пологового та хірургічного відділення центральної районної лікарні керівник медзакладу та директор підрядної організації придбали необхідне обладнання за значно завищеною вартістю, а також внесли завідомо неправдиві відомості до акту виконаних робіт, включивши виплати працівникам, які фактично роботи не виконували.

Суб’єкту господарювання-посереднику були надлишково сплачені понад 440 тис. грн. Крім того, підрядник заволодів грошовими коштами у розмірі понад 80 тис. грн за рахунок виплат працівникам, які не проводили ремонтні роботи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Луганській області, оперативний супровід – Управлінням стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР Нацполіції України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.