» Експосадовців Апеляційного суду Київської області запідозрили у розтраті майна

05 грудень 2022, Понеділок, 11:10

Експосадовців Апеляційного суду Київської області запідозрили у розтраті майна

1 Липня 2020г.
22

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому начальнику відділу планування, фінансування та звітності, а також колишньому керівнику апарату Апеляційного суду Київської області.

Про це пише Резонанс 1 липня із посиланням на ДБР.

Експосадовці підозрюються у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у великому розмірі (ч. 4 ст. 191 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці двічі видали неправомірний наказ «Про преміювання працівників суду», яким незаконно виплачені премії на суму 388 500 та 689 100 гривень.

Внаслідок чого Апеляційний суд Київської області зазнав збитків на суму 1 077 600 гривень, що підтверджено висновком судової економічної експертизи.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід - Головне управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області.