» Експосадовець завдав миколаївському бронетанковому заводу збитків на 355 тис грн

23 сентябрь 2020, Среда, 04:55

Експосадовець завдав миколаївському бронетанковому заводу збитків на 355 тис грн

18 февраля 2020г.
Бронетанковый завод

Слідчі управління поліції Миколаївщини за супроводу оперативників управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Миколаївській обл. за процесуального керівництва військової прокуратури Південного регіону зібрали матеріали причетності до злочинної діяльності колишнього заступника директора держпідприємства.

В наслідок протиправних дій державі було завдано понад 355 тисяч гривень збитків. Прокуратура вже звернулася з відповідним клопотання про обрання колишньому посадовцю запобіжного заходу, повідомляє Резонанс із посиланням на пресслужбу департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Було встановлено, що підозрюваний за домовленістю з представниками комерційної структури, використовуючи своє службове становище заступника директора ДП "Миколаївський бронетанковий завод", прийняв на відповідальне зберігання будиночки каркасного типу.

Під час слідства працівники поліції з’ясували, що ці будиночки передавались лише на папері, а фактично комерційною структурою не поставлялися. Достовірно знаючи про факт відсутності майна, на той час заступник директора держпідприємства підписує офіційні документи, які в подальшому стали підставою для проведення розрахунків.

Так, на рахунки товариства безпідставно було перераховано понад 355 тис. грн. Наразі слідчі повідомили експосадовцю про підозру за ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Також раніше про підозру було повідомлено директорові та представникові комерційної структури. Їм інкримінують вчинення правопорушень, передбачених ч.5. ст.27, ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України.