13 квітень 2024, Субота, 04:28

Експрокуророві з Житомирщини закидають викрадення людини

28 Лютого 2020г.
Тут була прокуратура
Фотошарж із соціальних мереж

За процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генпрокурора слідчими Державного бюро розслідувань 28 лютого 2020 року повідомлено про підозру колишньому прокурору однієї з місцевих прокуратур Житомирської області. Йому інкримінується вчинення викрадення людини за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя і здоров’я потерпілого, із застосуванням зброї (ч. 2 ст. 146 КК України) і вже звільнено з посади за вчинення дій, що порочать звання прокурора.

Про це пише Резонанс із посиланням на ОГП.

За даними слідства, у 2019 році прокурор разом зі своїми братом і батьком побили під надуманим приводом людину. При цьому він ймовірно погрожував потерпілому пістолетом, помістив його до багажного відділення свого автомобіля, де утримував проти волі. Дії зазначених осіб були припинені працівниками поліції.

21 серпня 2019 року прокурор за попередньою змовою з батьком та братом побили чоловіка через те, що підозрювали його у викраденні їхніх речей з кладовища, - уточнили в ДБР. І додали, що потерпілому були нанесені легкі тілесні ушкодження.

Як нагадує Резонанс, Генеральному прокурору Руслану Рябошапці торік у вересні було подано скаргу про злочинну діяльність групи прокурорів на чолі з експершим заступником Генерального прокурора Дмитром Сторожуком щодо приховування шахрайства на суму 250 млн грн.

Неофіційні джерела нам розповіли, що Генеральною інспекцією Генпрокуратури, яку з 12 вересня 2019 року офіційно очолює Нуруллаєв Ількін Садагат огли, свого часу було задокументовано майже сотню незаконних обшуків, пов‘язаних із іменем колишнього першого заступника Юрія Луценка.

Згодом Резонас отримав і оприлюднив документальне підтвердження. Йдеться про висновок службового розслідування Комісії Генеральної прокуратури України (2018 року) щодо можливих порушень вимог кримінального процесуального законодавства у кримінальних провадженнях.

22 січня 2020 року Резонанс звернувся із відповідним запитом до керівництва ДБР. Відповіді не отримано і досі.

ТЕСТ НА ОЧИЩЕННЯ. ЧИ КОЛЕКТИВНЕ ДЕЖАВЮ?!