» Епідемія коронавірусу у США може тривати 18 місяців, – Голос Америки

30 листопад 2022, Середа, 23:59

Епідемія коронавірусу у США може тривати 18 місяців, – Голос Америки

20 Березня 2020г.
0
D2A2BB30-F5E6-4B75-942C-DCC5957C9041_w1023_r1_s

Протягом минулої доби кількість зафіксованих випадків зараження у США зросла на близько 40% до майже 9 400 осіб. Щонайменше 150 людей загинуло від коронавірусу в 22 американських штатах, станом на 19 березня.

Епідемія може тривати 18 місяців у США і включати декілька хвиль заражень. Про це йдеться в урядовому звіті, представленому Конгресу, копію якого отримали американські ЗМІ. Першим про звіт написало видання The New York Times. Про це інформує Резонанс 20 березня із посиланням на Голос Америки.

У звіті розглядається можливість значного впливу епідемії на «канали постачання, що можуть призвести до значних нестач в поставках для уряду, приватного бізнесу та споживачів».

У своєму зверненні до преси у середу президент США Дональд Трамп назвав ситуацію «складною» і порівняв свою роль до президентства воєнних часів.

«Я розглядаю це певним чином як президентство воєнних часів, - заявив Трамп. - Стосовно того, з чим ми боремось - тепер дуже складна ситуація».

Для того, щоб попередити можливі перебої з поставками, Трамп задіяв Закон про військове виробництво 1950 року, який надає йому повноваження спрямовувати виробництво на забезпечення медичних потреб, зокрема у захисних масках та апаратах штучної вентиляції легень. Пентагон також надав військові медични кораблі для виконання поставок.

Тим часом, влада Китаю, звідки почалась епідемія, повідомила про те, що нових випадків зараження не було зареєстровано за останню добу.