Естонія передала Україні 2,4 тисячі пістолетів Макарова — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

13 август 2020, Четверг, 02:40

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Естонія передала Україні 2,4 тисячі пістолетів Макарова

9 июля 2020г.

Естонія відправила до України 2400 пістолетів Макарова, щоб підтримати свого союзника, заявив естонський міністр оборони Юрі Луйк.

Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Новини й аналітику про Німеччину , Україну , Європу та світ.

Міністерство оборони Естонії відправило у вівторок, 7 липня, в Україну 2400 пістолетів Макарова, щоб допомогти союзнику "відновити суверенітет та територіальну цілісність", повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на пресслужбу оборонного відомства.

"Крім постачання зброї, Естонія допомагає Україні в навчанні спецпризначенців та в сфері військової медицини, а також ділиться досвідом в галузі територіальної та кібернетичної оборони", - повідомив естонський міністр оборони Юрі Луйк. Він також відзначив, що Естонія "послідовно та твердо підтримує Україну".

Пістолети Макарова будуть передані Збройним силам України. Транспортні витрати взяла на себе Естонія. "Агресія Росії, що триває в Криму та в Східній Україні, є неприйнятною і впливає на безпеку всієї Європи. Відправкою ми підтримуємо свого союзника, котрий шостий рік перебуває в стані війни", - заявив Луйк.

Естонська армія вже не використовує пістолети Макарова, які були розроблені в радянський час, тому що пістолети не відповідають стандартному калібру стрілецької зброї країн НАТО.