» Фазекош від адвокатів Закарпаття вибачився перед батьками дівчинки, яка загинула під колесами п‘яного правника

25 червень 2022, Субота, 22:41

Фазекош від адвокатів Закарпаття вибачився перед батьками дівчинки, яка загинула під колесами п‘яного правника

8 Липня 2019г.
2

На адресу Ради адвокатів Закарпатської області надійшло повідомлення, що стосовно адвоката Ужгородського району проводяться слідчі дії. Як передає Резонанс 8 липня 2019 року, про це йдеться на офіційному сайті органів адвокатського самоврядування Закарпатської області.

За даними РА області, близько 19 год, 5 липня 2019 року, адвокат - водій автомобіля «Mitsubishi Outlander», не впорався з керуванням у селі Мала Добронь Ужгородського району та з’їхав у кювет, де наїхав на 11-річну дівчинку, яка там гралася. Від отриманих травм дитина загинула на місці аварії.

- Висловлюємо глибокі співчуття з цього приводу і від усієї адвокатської спільноти Закарпаття приносимо вибачення батькам загиблої дитини, - акцентовано у заяві для ЗМІ голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша. - На даний момент Рада адвокатів Закарпатської області оперативно відслідковує, щоб усі процесуальні дії щодо підозрюваного відбувались у визначеному законом порядку.

Так, прокурором Закарпатської області повідомлено про підозру адвокату у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть (ч.2 ст.286 КК України).

6 липня 2019 року процесуальним прокурором в судовому засіданні Ужгородського міськрайсуду наголошено на тяжкості інкримінованого злочину та обтяжуючих обставинах, за яких воно трапилось. Мова йде про те, що відповідно до акту освідування, на момент скоєння аварії, підозрюваний перебував у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду підтримано клопотання процесуального прокурора Ужгородської місцевої прокуратури та взято підозрюваного під варту без можливості внесення застави.

Рада адвокатів Закарпатської області наголошує на тому, що в разі винесення обвинувального вироку за цією справою, до КДКА Закарпатської області буде направлене подання про припинення права на заняття адвокатською діяльністю адвоката, який скоїв смертельне ДТП. Дисциплінарне провадження буде відбуватись на підставі п.6 ч.1 ст 32 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», в якому зазначено, що право на заняття адвокатською діяльністю припиняється шляхом анулювання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю у разі набрання законної сили обвинувальним вироком суду стосовно адвоката за вчинення тяжкого, особливо тяжкого злочину, а також злочину середньої тяжкості, за який призначено покарання у виді позбавлення волі.

Як пише Резонанс, 6 липня речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко поінформував, що прокуратура повідомила про підозру адвокату, який керуючи автомобілем в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, допустив наїзд на 11-річну дівчинку у селі Мала Добронь Ужгородського району (ч.2 ст.286 КК України).

- Підозрюваний – 35-річний місцевий адвокат, відповідно до акту освідування, на момент скоєння аварії перебував у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Чоловіка затримано в порядку статті 208 КПК України та взято під варту, - наголосив Лисенко.

НЕДОТОРКАНІ НА АВТОШЛЯХАХ