» Фіаско адвоката Циганкова (документ)

03 жовтень 2022, Понеділок, 05:28

Фіаско адвоката Циганкова (документ)

27 Лютого 2018г.
0
_mg_0159

Зінаїда Царенко, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "ЗРАДА"

10 січня 2018 року Апеляційний суд Дніпропетровської області мав винести вердикт у скандальній справі ресторатора Дмитра Погребова та його дружини Сніжани Падалко. Адже саме в цей суд було оскаржене рішення Жовтневого райсуду Дніпра від 6 жовтня 2017 року, за яким з подружжя було стягнуто майже 20 млн грн на користь ошуканих кредиторів.

Наскільки вже якісно готувався захист Дмитра Погребова до "апеляції" всі ці три місяці - достеменно не відомо, але, ймовірно, так само "грунтовно", як і весь попередній рік (а позов, до речі, було подано ще у січні 2017 року). Бо 10 січня Апеляційний суд не приймав ніякого рішення по суті, оскільки захист Погребова та Падалки у всьому складі, а це не лише сам адвокат Андрій Циганков, але і його вірні помічниці, які дозволяють витягувати з клієнтів побільше мільйонів – Наталя Пліса (була в якості ще одного представника Погребова) та Діана Назаренко (була представником Сніжани Падалко) – відмовився від апеляційної скарги…

Ось так. Цілий рік піару, напади в ЗМІ на захист кредиторів, купа адвокатів – і все дарма. Клієнт втомився чекати результати, більше не міг витримувати ганьби програних судів, й, судячи з усього, відмовився від послуг горе-захисниківа.

Адже ж не можна припустити, що це така тактика адвоката Циганкова: спеціально відмовитись від апеляційного оскарження, аби потім «бідкатись» в касаційній інстанції.

Врешті-решт, фінал цієї історії ще раз довів, що якісний, професійний юридичний захист й “гучні” посади голови в Комітеті НААУ чи активність у Фейсбуці - є поняттями несумісними.

Нагадаємо, що крамольне припущення про те, що адвокат А.Циганков у черговий раз хоче “кинути” свого клієнта, можна було запідозрити ще у лютому 2017 року, коли він просто не приїхав на прес-конференцію, організовану Погребовим. Тоді ресторатор лише невпевнено відповідав, що «передав все адвокатам, сам цією справою займатись не планую, і, мабуть, всі документи у адвокатів». Але здається, тоді ще й сам Погребов не міг навіть уявити, що й сам Циганков не дуже планує “займатись цією справою”.

А ще ж депутат Онищенко попереджав усіх, хто захоче мати справу з Циганковим: "Цей адвокат – на гачку у НАБУ, правоохоронних органів". Звичайно, цього разу НАБУ до Погребова ніяких питань не має...

Просто тепер ресторатор сидить і думає, а навіщо ж він стільки витратив коштів на пів-десятка адвокатів, які просто прийшли й відмовились від скарги?!

ПОСЛЕ ДОПРОСА АДВОКАТА ОНИЩЕНКО СБУ ПОЛУЧИЛА ДОКАЗАТЕЛЬСТВА ПО ФИНАНСИРОВАНИЮ СЕПАРАТИЗМА