21 липень 2024, Неділя, 16:20

Фігурант кримінального провадження отримав ізраїльську візу на ПМЖ

28 Жовтня 2019г.
Фігурант кримінального провадження отримав ізраїльську візу на ПМЖ

Екс-депутат Верховної Ради Олександр Грановський, один з найближчих союзників екс-президента Петра Порошенка, отримав імміграційну візу, яка дає йому право на ізраїльське громадянство.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на видання Україньска правда. За данимі ЗМІ, 18 серпня в посольстві Ізраїлю в Києві О.Грановському була видана віза категорії "алія", яка дає йому право автоматично отримати ізраїльський паспорт.

О.Грановський не підтвердив і не спростував виданню отримання ізраїльської імміграційної візи. "Я не порушую українських законів", - написав він у повідомленні.

Він також сказав, що не коментує питання громадянства після того, як кілька разів заперечував отримання громадянства інших країн.

Джерела видання Kyiv Post також підтвердили інформацію, що у липні Державне бюро розслідувань почало розслідування щодо О.Грановського, якого підозрюють у перевищенні повноважень.

Нагадаємо, главу підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя Олександра Грановського називали "смотрящим" П.Порошенка в судовій сфері.