05 червень 2023, Понеділок, 11:31

Фінансова компанія “Абсолют-фінанс” засвітилась у справі ГПУ про ухилення від сплати податків

15 Липня 2016г.

Один з лідерів українського ринку грошових операцій, фінансова компанія "Абсолют Фінанс", фігурує у кримінальному провадженні, що розслідує Головне слідче управлінням Генеральної прокуратури України за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212-1 КК України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов`язкових платежів). Про це йдеться у відповідній ухвалі Печерського райсуду Києва.

Оскільки "процес оперативної розробки керівників ТОВ "Фінансова компанія "Абсолют", нібито причетних до вчинення вказаного злочину в складі організованої злочинної групи, активно коментується в професійному середовищі у сфері обміну валют", адвокат компанії звернувся "з клопотанням, в якому на підставі ч. 1 ст. 253 КПК України просив повідомити про факт та результати здійснення негласних слідчих дій відносно керівників ТОВ".

В ухвалі також повідомляється, що "судовим розглядом встановлено, що листом № 15/1-22318-15 від 07.04.2016 за підписом прокурора другого відділу управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України Юрєвої Н. адвокату Павленку М.В. по суті вищевикладеного питання надано відповідь про те, що в ході здійснення досудового розслідування кримінального провадження № 42015000000000783 від 24.04.2015 жодна особа не притягнута до кримінальної відповідальності, а відтак відсутні правові підстави для надання інформації про можливе проведення негласних слідчих дій в даному кримінальному провадженні".

Суд залишив без задоволення клопотання захисника ТОВ "Фінансова компанія "Абсолют Фінанс".

Снимок экрана 2016-07-15 в 13.17.10Нагадаємо, 19 травня 2016 року власниця столичної фінансової компанії "Абсолют Фінанс" Оксана Бродовська заявила про підготовку замаху на її життя, спланованому кримінальними конкурентами, - передає Цензор.НЕТ.

Під час прес-конференції "Замовлено вбивство власника фінансової компанії, лідера ринку грошових операцій" її адвокат Микола Павленко, зокрема заявив: "Були ідентифіковані особи замовників кримінального наїзду - це жителі Дніпропетровська Ломов і Марченко, які раніше були партнерами в бізнесі Оксани Григорівни (Бродовської)".

Також захисник  підкреслив, що "надійшла надійна і обґрунтована інформація, зокрема велика кількість аудіозаписів. Ці записи фіксують розмову осіб, які в тому числі обговорюють наміри фізичного знищення власниці компанії". Павленко додав, що відповідна заява буде передана до Генеральної прокуратури України.

Відзначимо, "Абсолют Фінанс" має ліцензію НБУ на проведення готівкових валютообмінних операцій і прийом платежів у населення, а також має найбільшу мережу пунктів обміну валют серед аналогічних компаній.