» Гендерна рівність в МВС: заступниця міністра розповіла, скільки жінок на службі в органах

18 январь 2021, Понедельник, 22:14

Гендерна рівність в МВС: заступниця міністра розповіла, скільки жінок на службі в органах

23 ноября 2020г.
0
Screenshot_4

Міністерство внутрішніх справ України є продуктивним у просуванні ідей гендерної рівності, каже заступник голови відомства Катерина Павліченко. Сама вона очолює Українську асоціацію представниць правоохоронних органів (УАППО).

Про це заступниця міністра розповіла в програмі "Неофициальный разговор" на телеканалі "Дом", передає Резонанс 23 листопада.

Катерина Павліченко вважає, що сьогоднішній світ вже не можна назвати "чоловічим", але є певні стереотипи щодо ролей чоловіків і жінок.

"Ситуація змінюється поступово, якщо раніше взагалі не можна було уявити жінку в поліцейській машині, що вона може патрулювати вулиці міста, це було дивним для нашого суспільства, то зараз це вже звично", – сказала заступник міністра внутрішніх справ.

За її словами, зараз в МВС приблизно 25% – жінки.

"У МВС і поліції зокрема, жінки займають різні посади – командири рот, батальйонів, отримують звання генералів, є жінка-водолаз", – розповіла замміністра.

У 2018 році була створена Українська асоціація представниць правоохоронних органів.

"Ми розуміли, що багато жінок з'явилося в поліції, і ми маємо об'єднуватися, підтримувати одна одну. Є й Міжнародна асоціація жінок-поліцейських. І цього року ми стали її асоційованими членами. Це досягнення для нас, ми довго до цього йшли", – поділилася Катерина Павліченко.

Вона також повідомила, що УАППО подала до Верховної Ради законопроєкт щодо зміни назви свята День захисника на День захисника і захисниці. І зазначила, що таку назву вже багато хто використовує.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram