21 вересень 2023, Четвер, 03:22

Генштаб: смертність серед поранених російських військових перевищує 50%

15 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 15 жовтня. Резонанс. Через низьку якість медичної допомоги та відмову командування евакуйовувати тяжко поранених російських військових на територію рф, смертність серед них перевищує 50%. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Генштаб ЗСУ.

Деталі

За наявною інформацією, в медичні заклади на тимчасово окупованих територіях надходить велика кількість поранених. Так, в одну з лікарень міста Донецьк, за цей тиждень надійшло близько 100 поранених.

В місті Токмак Запорізької області лікарні переповнені. За інформацією від місцевих жителів, цивільних в лікарнях не приймають через завантаженість лікарів та відсутність ліжкомісць. Через низьку якість медичної допомоги та відмову командування російських окупаційних військ евакуйовувати тяжко поранених на територію росії, смертність серед них перевищує 50%.

Нагадаємо 

За уточненою інформацією, підтверджено знищення особового складу та техніки противника за попередні дні у Запорізькій області. Так, в результаті ефективних дій Сил оборони в районах населених пунктів Оріхів, Кінські Роздори та Токмак, уражено близько 100 окупантів. Серед них понад 25 щойно мобілізованих.