01 червень 2023, Четвер, 01:48

Гладковський і “Укроборонпром” будуть позиватись до журналістів – Ірина Луценко

26 Лютого 2019г.

Державний концерн "Укроборонпром" та заступник секретаря РНБО Олег Гладковський можуть позиватися проти журналістів програми "Наші гроші".

Про це в парламенті заявила представниця президента Ірина Луценко, пише Українська правда.

"Наскільки мені відомо, "Укроборонпром" і Олег Гладковський будуть позиватися проти журналістів. Щоб вони або вибачились, або навели неспростовні докази", - сказала Луценко.

"А то складається дивна ситуація. Як тільки ми почали говорити про розкрадання в армії попередніх років, одразу з'являється якась історія з 2015 року і скидається перед виборами", - додала представниця президента.

За її словами, факти із розслідування "Наших грошей" були основою для кримінальної справи, яку розслідували НАБУ і САП ще у 2015 році.

"Але жодних результатів, жодних фактів чи підозрюваних названо не було", - заявила Луценко.

Як повідомляв Резонанс, лідер Руху “Справедливість”, кандидат у президенти України Валентин Наливайченко вимагає негайного розслідування і жорсткого покарання топ-корупціонерів за зловживання в оборонній сфері та контрабанду з РФ.

Екс-голова СБУ Наливайченко наполягає, щоб фігуранти розслідування були відсторонені від посад, доставлені до суду та заарештовані.

«У той час, як українська громадськість, волонтери по крихтах збирають допомогу для фронту, на злочинних мільйонних оборудках наживаються і крадуть в нашої армії президент, перший заступник глави РНБО і діти топ-корупціонерів!», – обурився Наливайченко.