» Голомша: Мінський формат – це мертвонароджене дитя

18 серпень 2022, Четвер, 20:59

Голомша: Мінський формат – це мертвонароджене дитя

22 Квітня 2019г.
0
Снимок экрана 2019-04-22 в 18.02.28

Мінський формат - це мертвонароджене дитя, яке дало нам можливість трохи стати на ноги, але віджило повністю. Він не працює, і тиша, яку оголошують, також не працює. Ці домовленості не містять жодних зобов’язань. Про це заявив перший заступник Генерального прокурора України (2014 р) Микола Голомша в ефірі телеканалу НАШ.

Заслужений юрист України порадив новообраному Президенту після інавгурації  "терміново реанімувувати Будапештський формат". Патріоти про це говорять усі ці п’ять років, доки чинна влада була у пошуках своєї вигоди та "тіньових" схем, - зауважив голова політичної Партії "Патріот" Голомша, передає Резонанс.

Говорячи про повне перезавантаження влади політик та правник акцентував на необхідності "прибрати людський фактор" у зонах корупційного ризику.

Також Голомша спрогнозував "принципову ревізію" останніх скандалів та "гучні кримінальні провадження".

На його думку, у парламентсько-президентській країні, принаймні, до виборів у ВР усю відповідальність за ситуацію в країні має нести Верховна Рада та вже сформований уряд. При цьому, запевняє Голомша, у Президента України є «достатньо повноважень, аби проконтролювати виконання законів».

МИКОЛА ГОЛОМША: З ТЕРОРИСТАМИ НЕ ДОМОВЛЯЮТЬСЯ НІДЕ У СВІТІ