Голомша підтримав Баканова - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

10 июль 2020, Пятница, 18:06

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
[the_ad id='13999']

Голомша підтримав Баканова

8 июля 2019г.
0

- Це вірна і законна позиція СБУ, що відповідає Конституції і Законам України! ПАТРІОТи-республіканці, підтримують таку позицію! Закликаю згрупуватись навколо питання державності!, - написав 8 липня 2019 року у соцмережі Facebook голова партії Патріот, протиправно люстрований перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік) Микола Голомша. Так відомий правник прокоментував ініціативу глави Служби безпеки України Івана Баканова зібрати РНБО "з метою недопущення реалізації країною-агресором антиукраїнської інформаційної кампанії", - передає Резонанс.

Т.в.о. голови Служби безпеки України І. Баканов, за даними прес-центру відомства, 8 липня запропонував, зокрема, "ініціювати перед Президентом України, головою РНБОУ невідкладне скликання позачергового засідання РНБО України, на якому відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04.10.2018 № 2589-VIII (ініційовано СБ України у жовтні 2018 року) прийняти рішення про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, які здійснюють мовлення під логотипами «112 Україна» і «NewsOne», та ввести їх у дію відповідним Указом Президента України".

Крім цього він "звернутися до Голови ВР з проханням на найближчому засіданні Верховної Ради розглянути ситуацію щодо функціонування вказаних телеканалів до прийняття рішення Антимонопольним комітетом України щодо порушень антимонопольного законодавства в результаті придбання Тарасом Козаком телеканалів «NewsOne», «112 Україна» та «ZIK»".

На думку керманича СБ України також необхідно "ініціювати перед Антимонопольним комітетом України застосування заходів з демонополізації інформаційного простору з боку медіахолдингу «Новини»".

У свою чергу очільник Генеральної прокуратури Юрій Луценко прозвітував у соцмережі про кримінальне провадження, зарєєстроване ГПУ "в зв‘язку з намірами телеканалу «Ньюз - Ван» провести спільний телеміст з російським підсанкційним каналом". Справу відкрили через "замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України".

- Причетні - від власника каналу до ведучого, що оприлюднив анонс- викликані на допит. Готується подання до суду про арешт активів написав він у соцмережі, - написав Луценко. І додав пізніше, що "СБУ та ГПУ здобуто інформацію про те, що одна й та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних кампаній - бенефіціарних власників українського телеканалу «Ньюз Ван» та російського ПАТ « Промсвязьбанк», який є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країни- агресора. Ця інформація є остаточною для скликання РНБОУ і введення санкцій проти пов‘язаного з тероризмом телеканалу".

Як нагадує Резонанс, в Україні жорстко відреагували на наміри телеканалу NewsOne провести телеміст із Російською Федерацією.

Зокрема, екс-голова української спецслужби Валентин Наливайченко назвав телеміст "Треба поговорити" типовою кдбістською спецоперацією та "інформаційною атакою на всіх нас".