» Голомша побажав Венедіктовій “повернути тверезий глузд у функціонал Генеральної прокуратури України”

09 грудень 2022, П'ятниця, 14:39

Голомша побажав Венедіктовій “повернути тверезий глузд у функціонал Генеральної прокуратури України”

1 Квітня 2020г.
Голомша

Прокуратура, один з ключових, стратегічних органів української державності, тому рішення щодо повернення Академії прокуратури, як одного з основних атрибутів підвищення кваліфікації її працівників - є першочерговою задачею нового керівництва ГПУ. Про це заявив експерший заступник Генпрокурора України Микола Голомша, передає Резонанс 1 квітня.

"Шановна пані Ірина Венедіктова, звертаюсь до Вас, як до Генерального прокурора із болем у душі за майже зруйновану Генеральну прокуратуру, яку в короткий час лихорадить від тимчасових «реформ» політиків, які є «спеціалістами» на любий штиб, угодниками псевдоактивістів, що стали уже загрозою українській державності (це без фобій до активних громадських організацій, що дотримуються ст.19 Конституції України)", - написав заслужений юрист України  у соцмережі Facebook.

ОАСК ВІДКРИВ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ПРО ЛІКВІДАЦІЮ АКАДЕМІЇ ПРОКУРАТУРИ

Також відомий правник вважає, за потрібне "осмислено підійти до повернення класних чинів прокурорам, що є мотивацією у вдосконаленні професійної майстерності, та візитною карткою кваліфікації працівника. А ще переглянути розорену, досконалу форму фахової атестації працівників, та згорнути примітивну «атестацію» руйнації професійної майстерності".

Голомша висловив сподівання, що Венедіктова, як доктор юридичних наук, має розуміти "роль кваліфікаційної атрибутики для юриста-прокурора. Сміхотворними є твердження набору людей (нової крові) в апарт Офісу, де їм без досвіду прийдеться приймати участь в судових процесах із суддями ВСУ, мати справу із досвідченими оперативниками, слідчими, що мають високу кваліфікацію".

ВЕНЕДІКТОВА ПІДТРИМАЛА ВІДНОВЛЕННЯ КЛАСНИХ ЧИНІВ ПРОКУРОРІВ

- Ви чітко розумієте яку навчальну та кваліфікаційну базу мають вказані працівники. Велике прохання повернути тверезий глузд у функціонал Генеральної прокуратури України, саме України, як одного із безглуздо вкрадених атрибутів належності, - акцентував  професор права, доктор філософії в галузі державного управління, почесний працівник прокуратури Микола Голомша.