» Путіну я сказав його мовою

29 вересень 2022, Четвер, 14:37

Путіну я сказав його мовою

2 Серпня 2019г.
0
Микола Голомша

Нещодавно російські ЗМІ зірвав ролік щодо питання на Сході нашої країни. Під час ток-шоу “Пульс” 112-го телеканалу мав відповідну перепалку із пані Королевскою, яка представляє опозиційний, так званий, блок. Я заявив, що ведеться агресивна війна Росії проти України, що вбивають наших людей. І сказав, що потрібно вирішувати це питання комплексно: дипломатичним, мілітарним, кримінально-правовим і нормотворчим шляхом.

Одначе, все було вирвано із контексту і подано тільки мілітарний шлях.

Я сказав тоді, оскільки маємо 15 тис жертв в Україні, то не треба сьогодні спекулювати на цьому.

Сказав про те, що як нормальна країна, яка має Конституцію та закон України “Про оборону”, яким передбачено, що як тільки ворог зі зброєю в руках перетнув наш кордон, - ми зобов'язані дати йому відсіч. Ми зобов'язані стріляти, коли стріляють у нас. Ми зобов'язані обороняти свою країну, свою державу і зобов'язані забезпечувати безпеку людей.

Я сказав, що всіх тих найманців, які сьогодні стріляють у наших громадян, ми повинні відстрілювати у відповідь. І це вимога закону! Це не моя вимога.

Давайте згадаємо Чечню, коли Путін дав команду “зрівняти з землею” ціле місто. При тому він заявив, що “стрєлять надо терорістов в сартірах”.

Я, до речі, в своєму виступі, навів його тезу - ми повинні терористів, які тероризують нашу країну, ґвалтують жінок, убивають наших братів, батьків, - відстрілювати в “сартірах” - це мовою Путіна.

Скажіть мені, будь ласка, що це за фурор, коли ми захищаємо свою країну?!

Ми повинні відходити від "вати", що криється за т.з. опозиційною платформою, керованою путінськими режисерами. Вони полонили весь телеефір і розповідають байки.

Детальніше:

МИКОЛА СІРИЙ: ТІ, ЩО ВБИЛИ МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ, ТЕПЕР НАЗВАЛИ ПАРТІЮ ЗА ЖИТТЯ

_DSC5573
Микола Голомша Перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік), професор права, доктор філософії в галузі державного управління, заслужений юрист України