» Голова громадської ради при столичному ДФС підбурював чиновника на отримання хабара

04 липень 2022, Понеділок, 15:42

Голова громадської ради при столичному ДФС підбурював чиновника на отримання хабара

7 Вересня 2018г.
Хабар_20

Вчора прокуратурою Київської області спільно із співробітниками ДЗЕ Нацполіції України та слідчого управління ГУ НП у Київській області викрито голову громадської ради при ГУ ДФС у м.Києві на підбурюванні щодо надання неправомірної вигоди в сумі 75 тисяч доларів США службовим особам ГУ ДФС у м. Києві. Про це повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Досудовим розслідуванням установлено, що вказана особа упродовж тривалого часу підбурювала керівника одного із суб’єктів господарювання до надання неправомірної вигоди посадовцям ГУ ДФС у м. Києві за виключення останнього із списку неблагонадійних підприємств та не перешкоджання у здійсненні подальшої підприємницької діяльності.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання затримання особи в порядку ст.208 КПК України та повідомлення їй про підозру.

Кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) та ч.4 ст.27, ч.2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).