09 червень 2023, П'ятниця, 03:21

Голова КСУ приховує підкилимні домовленості з Порошенком

5 Лютого 2019г.
6E70959A-F78D-4206-ADC6-7A660959D022_w1023_r1_s

Голова Конституційного суду Шевчук приховує свої підкилимні домовленості з Порошенком!

За час своєї депутатської діяльності я направив тисячі депутатських звернень і запитів. Отримував на них різні відповіді, часто – банальні чиновницькі відписки. Але те, що я отримав від голови Конституційного суду Станіслава Шевчука, не просто вразило – воно шокувало! Своєю примітивністю, безпардонністю та зухвалістю. Зміст відписки не залишає жодних сумнівів – її автору є що приховувати від суспільства.

Я вже повідомляв громадськість, що маю достовірну інформацію про регулярні зустрічі у «закритому режимі» голови КСУ Станіслава Шевчука з президентом Петром Порошенком. У своєму зверненні до пана Шевчука я попросив поінформувати суспільство з цього приводу.

На це головний хранитель Конституції, світило юридичної науки, проєвропейський реформатор (як він себе всюди презентує) Станіслав Шевчук провів зі мною лікнеп (відповідь публікую). Але ж я не просив його розповісти мені про положення профільного закону та завдання секретаріату КСУ. У депзверненні я ставив конкретні запитання, які він відверто проігнорував.

Але його абсолютно беззмістовна відписка водночас є дуже красномовною – по суті вона є визнанням інформації про те, що пан Шевчук регулярно «бігає» до президента Порошенка, з яким щось вирішує. Питання – ЩО і для КОГО?

Вчергове звертаюся до голови КСУ, але на цей раз у формі запиту, який буде зачитаний на пленарному засіданні Верховної Ради з вимогою повідомити мені та суспільству про його «закриті» зустрічі з президентом!

Джерело

Купрій
Віталій Купрій Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності