» Голова ОАСК позиватиметься до Financial Times

04 грудень 2022, Неділя, 21:22

Голова ОАСК позиватиметься до Financial Times

16 Вересня 2020г.
Вовк

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив, що має намір подати в суд на британське видання Financial Times за наклеп і дифамацію.

Як пише Резонанс 16 вересня, про це він повідомив 16 вересня на своїй сторінці в Facebook.

- Британське видання Financial Times, на замовлення соросят" і "порохоботів ", опублікувало маніпулятивний і недостовірний матеріал зі згадуванням мого імені під авторством якогось журналіста. Раніше він позиціонував себе як фінансовий експерт, якийсь Роман Олеарчик, раптом перейнявся питанням конкретного кримінального провадження.

Вважаю, що "журналіст" порушив стандарти своєї діяльності, повторюючи в порушення законодавства, весь недоведений, не підтверджений рішенням суду, абсурдний набір звинувачень на мою адресу, який використовують заангажованимі іноземні агенти впливу. Безумовно, не втрачу можливості подати до суду на дане видання за наклеп і дифамацію. На їхній території. Думаю, що на англійські суди наші місцеві "антикорупційні" ТІТУШКИ не зможуть чинити тиск. А Financial Times все-таки не повинна опускатися до рівня другосортного українського видання. Може процес буде і не швидким, але напевно цікавим. Починаю підготовку матеріалів та пошук іноземних юристів, що спеціалізуються на цій темі в англійському праві, - написав Павло Вовк.

Снимок экрана 2020-09-16 в 15.10.05

Як писав Резонанс, на думку журналіста Володимира Бойка, «справа суддів» повністю фальсифікована директором НАБУ Артемом Ситником і колишнім начальником Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергієм Горбатюком.

МІСТИФІКАТОРИ. АБО ЧОМУ РОЗСЛІДУВАННЯ «СПРАВ МАЙДАНУ» ЗАВЕРШИЛОСЬ ПШИКОМ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.