Головним джерелом корупції в Україні є державні підприємства, - Юрій Луценко — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 август 2020, Пятница, 03:12

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Головним джерелом корупції в Україні є державні підприємства, — Юрій Луценко

12 ноября 2018г.

"Найбільшим джерелом корупції України є невиправдано великий державний сектор. Три з лишнім тисячі державних підприємств, 60% з лишнім з яких офіційно неприбуткові. Це і є головне джерело корупції, бо ці підприємства неприбуткові для держави, а для своїх партійних босів вони дуже прибуткові", - заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на засіданні Ради регіонального розвитку 12 листопада 2018 року.

Як інформує Depo.ua. саме тому він вважає велику приватизацію "єдиною негайною відповіддю на боротьбу з корупцією".

"Державний сектор має бути скорочений на відкритих аукціонах з приватизації, принести гроші в бюджет і забезпечити ефективного власника. Іншого шляху подолання масової корупції, яка тримає всю політичну, партійну систему країни, я не бачу", - наголосив Луценко, передає Резонанс.

Коментуючи цю заяву очільника ГПУ, екс-перший заступник Генпрокурора України, голова політичної партії Патріот Микола Голомша відмітив, що у питанні "приватизації державних підприємств і великих проблем з їхнім існуванням - штанга. Прокурор мав би сказати про необхідність аналізу, в т.ч. правового, що до 1, 2, 3 і 4 хвилі приватизації, яка вилилась у нульовий ефект для народу і країни".