05 червень 2023, Понеділок, 20:45

Головним прокурором столиці став Роман Говда (оновлено)

6 Липня 2016г.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу столичної прокуратури нового керівника. Наказом Генерального прокурора України від 6 липня 2016 року на цю посаду призначено Романа Говду. Про це повідомляє сайт прокуратури Києва. 

Представляючи новопризначеного очільника столичної прокуратури, Юрій Луценко звернув увагу на критичний рівень злочинності у столиці та наголосив на важливості скоординувати зусилля усіх силових структур щодо його зниження.

Генеральний прокурор України також зазначив, що серед першочергових завдань органів столичної прокуратури є проведення ретельного перегляду усіх існуючих і закритих кримінальних проваджень, які стосуються діяльності попередньої міської влади.

«У «київському водосховищі» водиться «велика риба» і у цьому сховищі, у прямому сенсі, було поховано багато справ і не тільки щодо «космічної команди», - сказав Юрій Луценко.

Генеральний прокурор України також поставив завдання перевірити діяльність всіх комунальних підприємств міста. «Ті, хто пограбували столицю на мільярди, мають бути покарані, незалежно від того, де вони перебувають», - наголосив він.

У свою чергу, присутній на заході мер Києва Віталій Кличко закликав новопризначеного очільника столичної прокуратури зробити все від нього залежне задля притягнення до відповідальності тих, хто розкрадав землі та майно у столиці за часів попередньої влади.

«Ці злочини не мають термінів давності і причетні до їх скоєння мають бути знайдені та покарані», - акцентував Віталій Кличко.

Довідково: Роман Говда народився в Новояворівську Яворівського району Львівської області. У 2003 році закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка.  Роботу в органах прокуратури розпочав 2003 року у Житомирської області.

З квітня 2005 до квітня 2014 працював спочатку прокурором, а потім начальником відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за дотриманням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України.

З 9 липня 2014 року - перший заступник начальника управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду в кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

З 10 квітня 2015 року - прокурор Одеської області. Старший радник юстиції.

З 14 вересня 2015 - заступник Генерального прокурора України.

Одружений, має доньку.

https://www.youtube.com/watch?v=jFnv02UrQFw