» Від імені Гончарука до ОАСК подали заяву про заборону Разумкову розглядати питання відставки прем‘єра (оновлено)

30 листопад 2022, Середа, 21:42

Від імені Гончарука до ОАСК подали заяву про заборону Разумкову розглядати питання відставки прем‘єра (оновлено)

3 Березня 2020г.
d1cb426-goncharuk

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову, заявником в якій зазначений Олексій Гончарук, відповідачем - голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, третьою особою - Президент України Володимир Зеленський. Позивач просить суд заборонити голові ВРУ Дмитру Разумкову до винесення рішення по суті включати додатково до порядку денного позачергового пленарного засідання ВРУ 4 березня 2020 року питання про відставку прем'єр-міністра України Олексія Гончарука та/або звільнення будь-кого з членів Кабміну, а також заборонити внесення на голосування ВРУ порядку денного, в якому міститься питання про відставку прем'єра Гончарука та/або звільнення будь-кого з членів Кабміну.

Про це 3 березня 2020 року пише Резонанс із посиланням на пресслужбу Окружного адміністратвиного суду міста Києва.

Серед інших вимог заяви - заборонити голові ВРУ внесення на голосування народних депутатів України або за допомогою електронної системи питання про відставку прем'єр- міністра України Олексія Гончарука та/або звільнення будь-кого з членів Кабміну, а також оголошувати результати голосування народних депутатів за допомогою електронної системи щодо відставки Олексія Гончарука та/або звільнення будь-кого з членів Кабміну.

Наразі вирішується питання наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову, - поінформували в ОАСК.

Інформація про нібито подану заяву в Окружний адміністративний суд міста Києва прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком не відповідає дійсності, - у свою чергу заявили у прес-службі прем'єр-міністра України.

- Після оприлюднення прес-службою ОАСК новини щодо заяви про забезпечення позову, яка надійшла сьогодні до суду, сайт не витримав навантаження великої кількості відвідувачів і, з технічних причин, перестав працювати. Одночасно, у зв’язку із появою на сайті Кабінету Міністрів України повідомлення про те, що Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком така заява до суду не подавалась, новина буде видалена з сайту суду, як тільки для цього з’явиться технічна можливість, до з’ясування, відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства України, особи заявника, - написав у соцмережі голова ОАСК Павло Вовк.

Інформація про подачу позову Олексієм Гончаруком щодо заборони звільнення з посади прем'єр-міністра, за даними джерел Цензор.Нет, це такий кумедний анекдот у виконанні колишнього глави Офісу президента Андрія Богдана, - написав у соцмережі головний редактор видання, журналіст Юрій Бутусов.