28 листопад 2023, Вівторок, 19:22

Горбатюк: Порошенко з 2016 року не підписав протокол допиту у справі Майдану

19 Квітня 2019г.
85171 1 Large

Президент Петро Порошенко, якого у 2016 році допитували як свідка у справі Майдану, досі не підписав протокол допиту. Це не дає змоги долучити до його свідчення до справи. Як передає Резонанс, про це Громадському повідомив начальник управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк.

Він зазначив, що Порошенка допитали 16 листопада 2016 року, і з того часу президент не підписав протокол.

«Протокол 7 разів передавався через генпрокурора і неодноразово нагадувалось про це через генпрокурора, зокрема через його помічників Кравченка, Федорова, Цеголко. Кожен раз були запевнення, що обов'язково буде підписаний, але досі ні», — сказав Горбатюк.

15 квітня президент Петро Порошенко заявив, що причиною затягування розслідування справ Майдану є неефективна робота начальника управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка. У свою чергу, Горбатюк у коментарі Громадському зазначив, що «говорив про проблеми з розслідуванням справ Майдану упродовж усіх років».

Зазначимо, 19 лютого начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що Генеральна прокуратура повідомила про підозри щодо причетності до вбивств на Майдані 66 людям.

Також у листопаді минулого року Горбатюк заявив, що більша частина з 4700 злочинів проти учасників Революції Гідності сукупно у всіх містах України вже розкрита.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).