Горбатюк вибачився перед Гвоздем - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 17:24

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Горбатюк вибачився перед Гвоздем

1 ноября 2017г.

Начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк вибачився перед екс-керівником Служби зовнішньої розвідки Віктором Гвоздем за розповсюдження недостовірної інформації.

"Приношу вибачення Віктору Івановичу Гвоздю за повідомлення зазначеної помилкової інформації стосовно нього, а також її поширення в ЗМІ", - заявив Сергій Горбатюк.

ЕКС-КЕРІВНИК РОЗВІДКИ ЗАЯВИВ ПРО ФАЛЬСИФІКАЦІЮ ЗАПИСІВ, ОПРИЛЮДНЕНИХ ГПУ (ОНОВЛЕНО)

Як повідомляв раніше Резонанс, 2 жовтня Сергій Горбатюк оприлюднив аудіозаписи прослуховування окремих розмов фігурантів кримінального провадження про злочини під час Майдану.

Під час брифінгу були озвучені прізвища учасників телефонної розмови щодо оформлення дозволів на використання та зберігання зброї, в ході якого продемонстровано розмову заступника керівника Департаменту громадської безпеки МВС Володимира Гриняка та Віктора Гвоздя.

"За результатами додаткової перевірки встановлено, що насправді, співрозмовником був не Гвоздь В.І., а інший високопосадовець, який під час протестних акцій на Майдані займав посаду заступника командира внутрішніх військ", - йдеться в заяві Горбатюка.

Начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ також проінформував про вжиття необхідних внутрішньо-організаційних заходів щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.