» Горілчаний ділок пішов під суд

06 жовтень 2022, Четвер, 06:17

Горілчаний ділок пішов під суд

19 Червня 2017г.
19_06_gorilka_2

Прокуратурою Рівненської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом протиправної діяльності підпільного цеху, що здійснював масове виробництво та збут на територію кількох областей України алкогольних напоїв.

Досудовим розслідуванням Головного управління Державної фіскальної служби України в Рівненській обл., за процесуального керівництва прокуратури, встановлено, що підпільну діяльність з виготовлення фальсифікату та реалізації його через мережу роздрібної торгівлі організував 39-річний житель Львівщини.

Як повідомили Резонансу у прес-службі Рівненської облпрокуратури, для незаконного виробництва горілчаної продукції під ім’ям десятка відомих українських та світових торгівельних брендів чоловік пристосував відповідне складське приміщення, використав спеціальне обладнання та підроблені марки акцизного податку.

У ході слідчих дій у на території складських приміщень вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої та обладнання, що забезпечувало їх масове виробництво, на суму 1,5 млн грн, а також понад 60 тис підроблених марок акцизного податку.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 199 та ч.2 ст. 204, ч. 2 ст. 28 ч.1 ст.204 КК України - незаконне виготовлення, зберігання, збут підроблених марок акцизного податку та організація незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів.

Всього ж у поточному році органами прокуратури Рівненської області скеровано до суду 4 обвинувальних акти стосовно осіб, які вчинили подібні злочини. Судами вже постановлено 2 обвинувальні вироки стосовно винних осіб.

Як результат – на споживчий ринок не потрапило близько 30 тис. пляшок фальсифікованої горілки, чим попереджена можлива шкода здоров’ю громадян та збитки державному бюджету у вигляді ненадходження акцизного податку в сумі більше 700 тис грн.