22 вересень 2023, П'ятниця, 04:42

«Горячий перец» та «Shafran diet»: викрито спроби постачання психотропів з Казахстану

20 Вересня 2022г.


КИЇВ. 20 вересня. Резонанс. В Україну з Казахстану постачали психотропні речовини під виглядом засобів для схуднення. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на повідомлення Київської митниці.

Цитата

«Київські митники викрили кілька спроб пересилання каналами поштового зв’язку з Казахстану в Україну препаратів для схуднення, які містять психотропні засоби, обіг яких в Україні обмежено», - йдеться у повідомленні.

Деталі

У трьох міжнародних поштових відправленнях які прямували на київську, полтавську та рівненську адреси громадян, київські митники виявили майже 2 тисячі капсул в упаковках з чудернацькими надписами «Shafran diet», «Сжигание жира Бомбы» та «Rebom», «Harva», «Turbor slim», «Lipotrim», а також препарати, які вже неодноразово затримували київські митники: «Горячий перец», «B-lite», «Fatzorb». «Сексуальная фигура» та «Black panther».

Як визначила митна експертиза, в складі усіх цих препаратів виявлено сибутрамін, віднесений до особливо небезпечних психотропних засобів, обіг яких обмежено.
Київською митницею по кожному випадку складено протокол про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України.

Препарати вилучено.

Київські митники також нагадали громадянам про можливість самостійно дізнатися з Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженим постановою КМУ від 06.05.2000 № 770, чи належить та чи інша складова замовленого препарату до заборонених речовин.