» ГПУ просить ВР зняти недоторканість ще з трьох нардепів (оновлено)

05 жовтень 2022, Середа, 04:46

ГПУ просить ВР зняти недоторканість ще з трьох нардепів (оновлено)

21 Червня 2017г.
131584_2

Генеральна прокуратура направила до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності депутата групи "Воля народу" Олексія Довгого. Про це Генпрокурор Юрій Луценко повідомив у Facebook.

"Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата О. Довгого, в діях якого вбачаються ознаки зловживання службовими обов'язками, вчинених у співучасті, з метою незаконного відчуження 10 земельних ділянок природно – заповідного фонду - заказника "Острів Жуків", загальною площею 44,25 га", – повідомив він.

За даними прокуратури інтересам держави, в особі територіальної громади міста Києва, завдано збитки на загальну суму 1 226 604 222,0 грн, що є тяжкими наслідками. Кримінальне правопорушення інкримується ч.2 ст28, ч.2 ст.364 КК України.

Нагадаємо, вчора прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що ГПУ одержала від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання на зняття депутатської недоторканності на народних депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова та Борислава Розенблата.

Як повідомляв Резонанс, за дорученням Генпрокурора Юрія Луценка прокуратура Києва провела ревізію кримінальних проваджень щодо діяльності екс-мера столиці Леоніда Черновецького і посадових осіб, які працювали в той час під його керівництвом.

ДЕЛА ЧЕРНОВЕЦКИХ: ВСПОМНИТЬ ВСЕ …