01 червень 2023, Четвер, 05:59

ГПУ та СБУ проводять спецоперацію в межах кримінального провадження щодо заволодіння майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» (оновлено)

25 Вересня 2016г.

Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки України проводиться спецоперація в межах кримінального провадження щодо заволодіння майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан». Про це "Резонанс" поінформувала прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган.

За її даним, ГПУ та СБУ під час спецоперації в межах кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за фактом заволодіння невстановленими особами майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» в особливо великих розмірах, доведення вказаного підприємства до банкрутства та вчинення інших злочинів у неділю 25 вересня на території Миколаївської, Київської, Дніпропетровської областей, в тому числі за місцем розташування ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» проводять 23 обшуки, до яких залучено понад 45 працівників органів прокуратури та 150 співробітників спецслужби.

Внаслідок злочинних дій ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» спричинено збитків на суму понад 1,5 млрд. гривень.

У ході досудового розслідування на причетність до вчинення вказаних злочинів перевіряються всі особи, задіяні у процедурі банкрутства підприємства, зокрема, ліквідатори, службові особи ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», ПрАТ «Смарт-Холдінг» та інших підприємств.

Слідчі дії тривають.

Як повідомляв "Резонанс", раніше прокуратура Миколаївської області порушила кримінальну справу стосовно керівництва суднобудівного заводу «Океан» за фактом невиплати зарплати працівникам цього підприємства, підконтрольного Вадиму Новинського.

У свою чергу в «Опозиційному блоці» назвали сьогоднішній обшук в «Смарт-холдингу» черговою спробою влади розквитатися з народним депутатом України Вадимом Новинським.