» “Громадська екологічна ініціатива” зупинила будівництво трьох сміттєспалювальних заводів

04 жовтень 2022, Вівторок, 09:34

“Громадська екологічна ініціатива” зупинила будівництво трьох сміттєспалювальних заводів

1 Березня 2018г.
19511-1_large

ГО "ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА" домоглася відміни рішення на рівні Київської міської ради щодо будівництва трьох сміттєспалювальних заводів із порушеннями норм чинного законодавства - на території Києва (у Голосіївському та Дарницькому районах столиці), а також у селі Підгірці. Будівництво планувалось на ділянках, що не належать київській громаді, із порушенням норм містобудівного та природоохоронного законодавства. Про це повідомив Резонансу голова ГО Олексій Шевчук

Нагадаємо,  громадські активісти вимагали ще й зупинки функціонування полігонів твердих побутових відходів, що вичерпали свої ресурси та несуть загрозу наколишньому природному середовищу, життю та здоров'ю людей.

Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради №1042/4049 від 21 грудня 2017 року, закладено наведені нижче пункти щодо полігону ТПВ №5 в селі Підгірці та сміттєспалювального заводу Енергія.

Додатковими вимогами громадської організації було припинення функціонування заводу Енергія ПАТ КИЇВЕНЕРГО, який, на переконання фахівців ГРОМАДСЬКОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНІЦІАТИВИ, "труїть людей, проводячи безперервний процес спалювання твердих побутових відходів в надмірній близькості до помешкань людей".

У програмі також закладено пункти щодо модернізації цього заводу:

ЧИ ЗАГРОЖУЄ КИЄВУ СМІТТЄВИЙ ЧОРНОБИЛЬ

ЧИ ЗАГРОЖУЄ КИЄВУ СМІТТЄВИЙ ЧОРНОБИЛЬ-2 (ДОКУМЕНТИ)