» Громадянина Латвії засудили на п’ять років позбавлення волі за шпигунство на користь росії

26 травень 2022, Четвер, 23:18

Громадянина Латвії засудили на п’ять років позбавлення волі за шпигунство на користь росії

24 Березня 2022г.


КИЇВ. 24 березня. Резонанс. Суд Відземського передмістя Риги визнав громадянина Латвії винним у шпигунстві на користь рф та засудив його до п'яти років позбавлення волі. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Delfi.

Деталі 

Суд ухвалив затвердити угоду, укладену 23 лютого між прокурором та обвинуваченим Андрісом Бірзгалісом, 1955 року народження.

Бірзгаліса визнано винним у незаконному зборі інформації, що не підлягає розголошенню, з метою її передачі іноземній державі.

За порушення закону його засуджено до чотирьох років і шести місяців позбавлення волі та трьох років нагляду.

Також Бірзгаліс визнаний винним у зберіганні вогнепальної зброї та боєприпасів без відповідного дозволу. За це порушення суд засудив його до року позбавлення волі.

Остаточне покарання для Бірзгаліса було визначено за спільністю злочинів шляхом часткового підсумовування вироків, таким чином, йому призначено позбавлення волі строком на п'ять років з наглядом протягом трьох років.

Зазначається, що торік Бірзгаліса затримала Служба державної безпеки Латвії. Його обвинуватили у багаторічній співпраці з російською Службою військової розвідки та передачі їй інформації про сектор державної оборони, що не підлягає розголошенню.

Нагадаємо 

Латвія внесла до "чорного списку" 25 росіян за підтримку агресії рф проти України.