» ТРК “Україна” анонсує скандальне продовження історії вбивства поліцейськими п’ятирічного хлопчика

07 грудень 2022, Середа, 22:34

ТРК “Україна” анонсує скандальне продовження історії вбивства поліцейськими п’ятирічного хлопчика

17 Квітня 2020г.
ff0a91c4147117d2d0bf16a17bb1ae50

17 квітня о 20:10 у випуску проєкту журналістських розслідувань «Гучна справа» з ведучим Тимуром Аслановим на каналі «Україна» розкриють деталі несподіваного продовження історії вбивства поліцейськими п’ятирічного Кирила Тлявова.

У програмі вперше ексклюзивно покажуть зізнання самих поліцейських, повідомили Резонансу у пресслужбі ТРК "Україна" 17 квітня.

П'ятирічний Кирило Тлявов із Переяслав-Хмельницького помер 3 червня 2019 року після отримання травми внаслідок пострілу, який здійснили двоє місцевих поліцейських. Ця історія шокувала всю країну, а тепер має несподіване продовження.

Двох поліцейських, яких підозрюють у розстрілі 5-річного хлопчика, тихо відпустили додому, поки в Україні карантин. За гратами лишається лише один правоохоронець, але і він свою провину у смерті дитини не визнає.

Не зважаючи на розголос і гучні заяви посадовців, за 10 місяців слідство так і не встановило, хто влучив у Кирила. Так само, як і не з’ясували, куди зникла зброя, з якої поцілили у хлопчика.

«Скандальне продовження історії про поліцейських, які поцілили у п`ятирічного Кирила Тлявова! Цієї п`ятниці не пропустіть – бо всі мають знати, що під час карантину двох підозрюваних випустили під заставу. Тепер справу про вбивство дитини вважають звичайним хуліганством! Чому? Про це розкажуть самі підозрювані вперше, ексклюзивно і тільки в «Гучній справі», - розказав ведучий програми Тимур Асланов.

АДВОКАТ ЗАСТРЕЛЕНОГО 5-РІЧНОГО ХЛОПЦЯ ЗВЕРНУВСЯ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО, БО ЛУЦЕНКО ТА ТРУБА ЙОГО НЕ ПОЧУЛИ