» Гучні смерті. Хто за цим стоїть?

04 грудень 2022, Неділя, 21:33

Гучні смерті. Хто за цим стоїть?

24 Липня 2020г.
0
1

Марія Островська

За останні декілька місяців вже у другій кримінальній справі, які я веду, загинули опоненти: перший – правник Олександр Омельяненко, що мав статус свідка та заявника у справі про так званий хабар судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Ігора Мінаєва, покінчив життя самогубством. Другий – злочинний авторитет, бізнесмен Ігор Плекан, що є фігурантом замаху на координатора Січ Сергія Мазура, та ймовірним організатором замовного вбивства, був розстріляний у власній машині.

Одна з версій – помста за напад на потерпілого та його родину.

24 липня мені повідомили, що викликатимуть на допит. Готова розповісти все, що знаю, бо звільнена клієнтами від адвокатської таємниці.

Матеріали справ та достовірна інсайдерська інформація свідчать про наступне.

По першому епізоду – людину, що мав статус адвоката, тримало на гачку СБУ через співпрацю з ДНР. Правоохоронці змушували його організовувати провокації проти українських суддів та інші низькі вчинки на користь державницької системи. Чоловік не витримав тиску та шантажу і вкоротив собі віку. У Кримінальному кодексі є така норма – «Доведення до самогубства» (ст. 120), на допиті розповім про що це.

По іншому епізоду – опосередкованими винуватцями злочину стали поліція із прокуратурою Київської області. Адже докази причетності Плекана на прізвисько «Пуля» до замовлення вбивства Сергія Мазура безслідно зникли з матеріалів, слідство проводилось мляво та неефективно, бізнесмен залишився на волі.

Тому на лаві підсудних опинилися лише виконавці злочину, які б мали радіти, що залишились живі, бо вели так само антисоціальний спосіб життя.

Припускаю, після такої публічної відвертості у правоохоронців навряд залишаться бажання проводити зі мною слідчі дії.

ЗАПЛЮЩЕНІ ОЧІ ФЕМІДИ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.

79408442_1258934281161237_6481872279851499520_o
Марія Островська Адвокат, заступник Голови Комітету НААУ із наближення системи адвокатури України до європейських правових стандартів