» Ємець «перевірив» конкурс до Верховного суду і посів останнє місце (оновлено)

30 вересень 2022, П'ятниця, 14:54

Ємець «перевірив» конкурс до Верховного суду і посів останнє місце (оновлено)

28 Березня 2017г.
Емец_2

Нардеп від «Народного фронту» Леонід Ємець не пройшов другий етап конкурсу на заміщення посад у Верховному суді, набравши менше 67 балів, необхідних для кандидата до касаційного адміністративного суду. Як повідомляє Ракурс, депутат отримав найменшу кількість балів — 29.

Видання нагадує, що Ємець подав документи для участі в конкурсі торік 28 листопада. Претендував перший заступник голови парламентського комітету з питань правосуддя і правової політики на посаду судді касаційного адмінсуду Верховного суду.

«WHO ARE YOU, MISTER EMETC?». ЧАСТИНА 2: ДЕКЛАРАЦІЙНА, АБО ЗА ЯКІ КОШТИ ЄМЕЦЬ ПРИДБАВ ДВА МАЄТКИ У КОЗИНІ

При цьому кандидат заявляв, що бере участь у перегонах не заради вищої суддівської посади, гарантованої на найближчі 10 років, а виключно щоб перевірити зсередини, чи все на конкурсі відбуватиметься справедливо.

«WHO ARE YOU, MISTER EMETC?». ЧАСТИНА 3: БІЗНЕС-ІНТЕРЕСИ ЛЕОНІДА ЄМЦЯ

Як повідомляв Резонанс, експерти сумніваються в оригінальності дисертації Леоніда Ємця під назвою «Публічне управління неполітичними об'єднаннями громадян — адміністративно-правове дослідження» від 2009 року. Відтак є сумніви і щодо законності отримання ним диплому кандидата наук. Крім цього є запитання до вказаного Ємцем наукового стажу, зокрема викладачем на кафедрі загально-правових дисциплін юридичного факультету ДГУ.

ДЕПУТАТ-ПОПУЛИСТ ПОСТАВИЛ КРЕСТ НА ВСЕЙ СУДЕБНОЙ РЕФОРМЕ, — АДВОКАТ КРАВЕЦ

Серед інших "героїв" розслідувань Резонансу другий етап тестування провалили суддя Олександр Волков. Суддя Михайло Смокович - подолав бар‘єр.