29 лютий 2024, Четвер, 07:38

ЄСПЛ прийняв до розгляду позов Борислава Розенблата

15 Січня 2018г.
Edafc29d 016d 4b64 885a F399e6574dda 0

Європейський суд з прав людини повідомив адвоката Олексія Шевчука про те, що його звернення до ЄСПЛ в інтересах Борислава Розенблата прийнято до розгляду. Справі "Rozenblat v. Ukraine"  присвоєний номер 77559/17.

За повідомленням представників народного депутата, до Європейського Суду оскаржені усі незаконні дії правоохоронних органів України - від самого факту провокації до обшуку у літаку. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на ІА ЗРАДА.

Нагадаємо, нардепу Борислав Розенблат є фігурантом так званої "бурштинової справи". В червні 2017 року директор НАБУ Артем Ситник розповів про схему незаконного видобутку бурштину, до якої можуть бути причетні депутати Борислав Розенблат (позафракційний) і Максим Поляков (фракція "Народного фронту"). Розенблата підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за внесення до парламенту законопроектів і вчинення інших дій, пов’язаних із видобутком бурштину, в інтересах компанії-нерезидента. Він ці звинувачення відкидає і говорить про системну провокацію з боку НАБУ.

ПРОВОКАТОРИ В ПОГОНАХ