Ігор Клименко: Співробітники Нацполіції переведені на посилений варіант несення служби - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 02:59

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Ігор Клименко: Співробітники Нацполіції переведені на посилений варіант несення служби

18 марта 2020г.

Про це йшлося 17 березня під час селекторної наради з керівниками Головних управлінь Національної поліції в областях.

Участь у нараді також взяли заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко та командувач Національної гвардії України Микола Балан.

Усі співробітники до завершення карантину проводитимуть превентивну роботу, заходи з протидії злочинності та перевірятимуть дотримання тимчасових заборон щодо пасажирських перевезень, участі у масових заходах та роботи певних категорій закладів. Про це пише Резонанс 18 березня з посиланням на управління комунікацій НПУ.

«Я підписав наказ про переведення всіх підрозділів Нацполіції на посилений варіант несення служби. У такий складний для держави час ми повинні зробити все, аби не допустити поширення коронавірусу та росту злочинності», - наголосив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Він також додав, що посилену увагу правоохоронці приділятимуть, зокрема, протидії нелегальній торгівлі лікарськими засобами та засобами індивідуального захисту, а також недопущення їз вивезення за кордон.

Командувач Нацгвардії Микола Балан повідомив про готовність військовослужбовців НГУ до проведення спільних із поліцейськими заходів для виконання завдань Уряду щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Усім керівникам Головних управлінь Нацполіції в регіонах наголошено на необхідності забезпечення всіх правоохоронців засобами захисту, зокрема медичними масками і рукавичками, а також антисептичними та дизінфекційрими засобами.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко відзначив, що зміни в законодавстві щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення карантинних заходів - це серйозний важіль впливу. Однак основним завданням для правоохоронців є не покарання порушників, а проведення превентивної роботи, аби не допустити порушень тимчасових обмежень.

«Усі заходи, які будуть проводитися, спрямовані на профілактику. Тому важлива взаємодія поліцейських зі співробітниками Міністерства охорони здоров‘я. Зокрема це стосується оперативного відпрацювання інформації щодо встановлення кола осіб, із якими контактували громадяни, котрі захворіли на коронавірус. Наше завдання одне: попередити і не допустити поширення коронавірусної інфекції», - акцентував Антон Геращенко.